Haberler

Kamlie Kurt´a Foto Ödülü

PATOLOJİ UZMANIMIZA FOTOĞRAF ÖDÜLÜ

Hastanemiz Patoloji Uzmanı Dr.Kamile Kurt’un “Anne ve Çocuk” adlı fotoğrafı, TTB-Sürekli Tıp Eğitim Dergisi 2015 fotoğraf yarışmasında başarı ödülüne layık görüldü.

Türk Tabipleri Birliği - Sürekli Tıp Eğitimi Dergisi (TTB-STED) 2015 Fotoğraf Yarışması ödül töreni Ankara Tabip Odası’nın ev sahipliğinde Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde yapıldı. Hastanemiz Patoloji Uzmanı Dr.Kamile Kurt, “Anne ve Çocuk” adlı eseri ile Başarı Ödülüne layık görüldü.

Dr.Kamile Kurt'un “Anne ve Çocuk” adlı eseri

 

Dr.Kamile Kurt’a plaketi Ankara Tabip Odası Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Asuman Doğan tarafından verildi. Konuyla ilgili duygularını paylaşan Merkezefendi Devlet Hastanesi Patoloji Uzmanı Dr.Kamile Kurt, “Türk Tabipleri Birliği'nin düzenlediği fotoğraf yarışmasına katıldığım eser başarı ödülüne layık görüldü. Yarışmada emeği geçen herkesi kutluyorum. Sanat ve kültürle bir yerlere gidebiliriz. Kültür ve sanatın eksik olduğu toplumlarda mutlaka bir şeyler eksik olur. Sanatla uğraşan insanlardan kimseye zarar gelmez. Bu yüzden sanat ve kültüre yoğunlaşmamız gerekir.” şeklinde konuştu.

 

Haber Listesine Geri Dön