Haberler

Yeni Yöneticimiz Uzm.Dr. Habil Yücel

HASTANEMİZE YENİ YÖNETİCİ ATANDI

 
Saruhanlı Devlet Hastanesi'nde hastane yöneticisi olarak görev yapmakta olan Kardiyoloji Uzmanı Dr.Habil YÜCEL, Hastanemizin yeni yöneticisi oldu.
 
Manisa Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği tarafından, Saruhanlı Devlet Hastanesinde Hastane Yöneticisi olarak görev yapmakta olan Kardiyoloji Uzmanı Dr. Habil YÜCEL, hastanemizin yeni yöneticisi oldu. Görevine başlar başlamaz hastane idarecileriyle toplantı düzenleyen YÜCEL, hastane hakkında bilgi topladı. 1981 Manisa-Alaşehir doğumlu olan Uzm.Dr.Habil YÜCEL, Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu.
 

DR.HABİL YÜCEL KİMDİR?

1981 yılında Manisa Alaşehir'de doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimini Alaşehir'de tamamladı. 2005 yılında Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu.
2011 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Kardiyoloji tıp uzmanlığı dalında ihtisasını tamamladı. 2011 yılında Isparta Gülkent Devlet Hastanesinde Kardiyoloji Uzmanı olarak göreve başladı. 2013 yılı aralık ayında Manisa Devlet Hastanesine tayin olarak aynı hastanede kardiyoloji uzmanı olarak görevine devam etti. Uzm.Dr.Habil YÜCEL 25.08.2015 tarihinden itibaren Manisa Saruhanlı Devlet Hastanesi Yöneticisi/Başhekimi olarak görevi devam etmekte iken 02/03/2016 tarihinde Merkezefendi Devlet Hastanesinde görevine başladı. Yücel, evli ve bir çocuk sahibi.
 
Haber Listesine Geri Dön